CYKLUS STRETNUTÍ:

Miesto: Coworking PRIESTOR - zasadačka, M.Rázusa 13, Lučenec
Čas: 13:00 - 18:00
Cena: 85€/ 1 stretnutie

Prihlásenie na: benar@benar.sk najneskôr do 12:00 predchádzajúceho dňa pred konaním stretnutia a úhradou vstupného 85€ na účet SK89 1100 0000 0026 1047 2311, do poznámky - meno

Pri tvorbe interiéru prejdeme celým postupom tvorby interiéru od začiatku do konca.

1.stretnutie - 30.4.2022 - PRÍPRAVA - motivácia, čas, financie - PRÁCA S PROJEKTOM, zóny v interiéri, nosný nápad, funkčnosť a emócia každej časti, práca s vlastným projektom

2.stretnutie - 14.5.2022 - TYPOLÓGIA INTERIÉROV, základné materiály, osobné zaradenie, REDUKOVANIE VECÍ V DOMÁCNOSTI s ukážkou ako na to.

3.stretnutie - 28.5.2022 - PLÁNOVANIE ŠATNÍKOV A ÚLOŽNÝCH PRIESTOROV PRE DOMÁCNOSŤ, pranie, upratovanie, na čo nezabudnúť. Práca s vlastným projektom.

4.stretnutie - 11.6.2022 - KUCHYŇA - ergonómia, zóny, ako ju naplánovať, materiály...plánovanie vlastnej kuchyne

V prípade záujmu 5. stretnutie na tému PLÁNOVANIE KÚPEĽNE a práca na projekte vlastnej kúpeľne.


PRE KOHO STRETNUTIA SÚ:

Práve pre vás, ktorí si chcete svoj interiér vytvoriť sami a rozumieť súvislostiam. 

Staviate nový dom? Prestavujete starý? Kúpili ste holobyt? Žiada sa vám obnovenie pôvodného bývania? Máte otázky, na ktoré si neviete dať odpovede? Z ktorej strany začať toto klbko rozmotávať?

Nerobte školácke chyby! Nekupujte gombík, ku ktorému bude treba dopasovat kabát! Poďme sa spoločne pozrieť na priority, dôležité kroky, spoznajme oblasti, v ktorých je fajn mať jasno. Prejdime tým ešte skôr ako začnete s investíciami do nového bývania.

Prostredie, ktoré máme počas každého dňa okolo seba má veľký vplyv na náš život. A čo viac? V podstate je vyjadrením toho, ako v danej chvíli vyzerá náš život.

Ide o osobnú spokojnosť a tá sa prejavuje vo všetkom, čo v živote podnikáme. Tak prečo to nemať podľa svojich potrieb? Aj drobné úpravy dokážu urobiť veľké zmeny v dynamike života. Preberme skúsenosti z dlhoročnej praxe a nájdime jednoduché, funkčné, pekné a dlhodobo udržateľné riešenia. Nech je váš interiér zdrojom životnej sily a radosti.


Pravidelné konzultácie na tému - Ako si vytvoriť funkčný a harmonický domov
Prihlasovanie mailom - benar@benar.sk - maximálny počet 4 ľudia
Cena - 50€ - platba deň pred konaním na SK89 1100 0000 0026 1047 2311, poznámka meno
Potrebujete: vlastný projekt domu, bytu s rozmermi

Miesto konania: Kvetinová 20, Banská Bystrica, od 16:00 - 20:00

PRE KOHO KONZULTÁCIE SÚ:

Je pre vás, ktorí aktuálne riešite svoje bývanie a radi by ste si svoj domov tvorili sami. Zameriame pozornosť vždy na jednu konkrétnu tému, povieme si všetko, čo s ňou súvisí. Následne si vytvoríte vlastný návrh, ktorý skonzultujeme.