SPOLU TO IDE ĽAHŠIE

                               HNIEZDO DIZAJNÉROV            


STAŇ SA RÝCHLO A EFEKTÍVNE KVALITNÝM DIZAJNÉROM                                           

SKÚSENOSŤ HOVORÍ ZA VŠETKO

Ing. arch. Martin Rajčan

Majiteľ / Spoločnosť RAMART

”Keď som riešil otázku priestorov vlastnej firmy, prišla možnosť zriadiť firmu v priestoroch firmy Benar. Motiváciou pre toto rozhodnutie bol fakt, že som zo dňa na deň získal profesionálne zázemie pre svoju firmu bez akýchkoľvek vstupných nákladov. Dnes, po troch rokoch dokážem naviac oceniť vzájomnú podporu, priateľov a ostatné príjemné veci, o ktoré človek v izolácii prichádza. Zatiaľ o zmene vôbec neuvažujem a vyhovuje mi to ako celok.“

Ing. Peter Tuček

Dizajnér / Spoločnosť BENAR

”Profesionálne vybavený priestor, možnosť napredovania, tím skúsených kolegov a príjemná atmosféra pri práci je to, čo ma tu drží už 9 rokov. Pracujem síce prioritne pre firmu Benar, ale riešim zároveň aj svojich klientov. Fakt, že prácou pre Benar nemám žiadne obmedzenia v budovaní svojho mena na trhu a skôr sa stretávam s podporou, je príjemný natoľko, že výsledný pocit je SPOKOJNOSŤ.“

COWORKING TI DÁVA SLOBODU

BENAR COWORKING - "HNIEZDO DIZAJNÉROV"

Svoje miesto si tu nájde začínajúci dizajnér, ktorý okamžite nabehne na profesionálne a kompletne vybavené prostredie, kde rýchlo napreduje s minimálnou finančnou záťažou. Naviac tu stretne podporné usmernenia a priateľské prostredie. Ako štart na zistenie svojich možností je to výhodné.
Skúsení dizajnéri si pochvaľujú vzájomnú podporu a možnosť spoločne riešiť náročnejšie zadania a tiež efektívnejšie sledovanie zmien v grafickom spracovaní interiérov. Profesionálna vybavenosť rokovacieho priestoru a celková exkluzívnosť priestoru tiež pridáva na dôveryhodnosti v očiach klientov.
Nezanedbateľným benefitom je permanentná prítomnosť office managera, ktorý v čase ich neprítomnosti vybaví potrebné. Podporné služby správcu webu, či účtovníka sa často hodia, pretože na túto dôležitú časť biznisu už veľa času nezostáva.
Informačné stretnutia o novinkách s predajcami a odborné prednášky sú vítanou príležitosťou.

COWORKING, ALEBO VLASTNÝ PRIESTOR?

Keď začneš uvažovať o zriadení vlastných priestorov, prosím zamysli sa na chvíľu.
Robíš toto rozhodnutie ako nevyhnutný krok:
- pre napredovanie vašej zabehnutej firmy, alebo je to pokus, ktorý sa nemusí podariť?
- je vás viac kolegov a potrebujete pracovať spolu, alebo si zatiaľ jediný člen vašej firmy?
- potrebuješ pre tvoje aktivity sídlo a reprezentatívne priestory?
- aby si sa rýchlo zbavil tvojich zarobených peňazí?
- aby si sa priviazal na mnoho rokov na jedno miesto a budoval dojem stabilnej firmy?
ZASTAV SA A UVEDOM SI, ČI JE TO PRE TEBA  NAOZAJ VÝHODNÉ
Všade vo svete víťazí efektivita, mobilita a vzájomná podpora.
Ak máš super nápad a chceš ho zrealizovať, či už sám, alebo v spolupráci s inými, je maximálne efektívne v priebehu dňa sadnúť v hotovej kancelárii a začať pracovať. Nič neinvestovať, realizovať svoje myšlienky a rýchlo zistiť, či to bol naozaj super nápad. Ak áno, nastáva čas na zariadenie vlastnej kancelárie. Ak nie, stálo ťa to mesačný symbolický prenájom, nič viac - to je skutočne efektívne. 

BENAR - ING. PETER TUČEK

Skúsený dizajnér - vyrieši každý priestor

Po vyštudovaní odboru "Priemyselný dizajn nábytku" na Technickej Univerzite vo Zvolene pracoval pre viacero firiem zaoberajúcich sa dizajnom nábytku a navrhovaním interiérov. Od roku 2010 spolupracuje s interiérovým štúdiom Benar a vďaka svojej zodpovednej povahe a spoľahlivosti, je jeho stabilnou oporou už 9 rokov. Jeho veľmi silnou stránkou je cit pre praktické riešenie dispozície a krásne grafické spracovanie. Počas spolupráce sa podieľal na mnohých veľmi dobre zvládnutých projektoch a niektoré z nich aj úspešne realizoval. Aj vďaka nemu si môžete vychutnať kávičku v kaviarni GAMMO.   

ING.ARCH. MARTIN RAJČAN

Majiteľ firmy RAMART

Absolvent architektúry v Bratislave. Už počas štúdia pokúšal podnikateľské prostredie. Nielenže sám spracovával a navrhoval kúpeľne, ale zatiahol do tejto práce aj niekoľkých svojich spolužiakov a tak sa vlastne stal ich managérom. Po nástupe do praxe to samozrejme ešte zintenzívnil - veď ho už nezdržiavala škola :). Vďaka tomuto svojmu nastaveniu má vo svojom mladom veku nazbierané obrovské skúsenosti a za sebou nádherné návrhy a realizácie, ktoré v Bystrici a inde po Slovensku obdivujete ako napríklad Pigis, Beniczkého dom, Smartfood  a pod.

ING. ARCH. RADOVAN KRAJŇÁK

Dizajnér s neskutočne krásnymi grafickými výstupmi

Po vyštudovaní architektúry v Bratislave sa stal veľkou a ťažko nahraditeľnou oporou vo firme Ramart. Vďaka svojmu daru neustále rozvíjať svoje schopnosti pri práci v grafických programoch, zaznamenáva permanentný a jasne viditeľný progres. Výsledky jeho práce často všetci obdivujeme a žasneme, kde sa dá táto práca ešte posúvať. Je pre nás inšpiráciou a vďaka jeho povahe a skromnosti je fajn parťákom.

ING.ARCH. JANKA SÁLUSOVÁ

Dizajnérka, ktorá rozumie každému

Zapadla k nám ako kľúč do zámky. Príjemná charizma tejto v Bratislave vyštudovanej architektky doplnila svojim spôsobom mozaiku Benar. V pokojnej debate si vypočuje, čo potrebujete vo svojom budúcom interiéri a bez zbytočného komplikovania vás ohúri nádherne, rýchlo a profesionálne spracovaným návrhom. Zostáva len skonštatovať, že práve toto ste chceli.

ING.KTO BUDE ĎALŠÍ?

Všetci sa na teba tešíme

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, neváhaj a kontaktuj nás.  

PODPORA, KTORÚ URČITE OCENÍŠ

V každej firme sú nenápadné práce v pozadí, ktoré si začneš všímať iba vtedy,keď prestanú fungovať.

Zariadili sme, aby práce v pozadí neboli viditeľné.

Patrí medzi ne vybavenie pošty, prebratie balíčka od kuriéra, usporiadanie dokladov pre účtovníka, pravidelné spravovanie webovej stránky, facebookovej komunikácie, či poriadok a vždy dostupná kávička...a všeličo iné...klikni na "podporné služby".