Zmeň svoj domov už za osem týždňov                                                                                         

Úvodné prednášky ku kurzom

Ak ťa téma zaujala a potrebuješ zistiť viac, je tu pre teba možnosť nahliadnutia vo forme "úvodných prednášok". Vyber si termín podľa tvojich možností. Ak sa po prednáške rozhodneš pre absolvovanie kompletného kurzu, prečítaj si ďalšie inštrukcie a daj o sebe vedieť.

Uvítam, keď sa na prednášku prihlásiš, ale nie je to nutné. 

Úvodná prednáška Zvolen

19.2.2020 od 17:00 do 18:00

DANsE, J.Bánika 4, Zvolen / Objekt - Preskoč/

5€

Úvodná prednáška Banská Bystrica

20.2.2020 od 17:00 do 18:00

Benar, Nad Plážou 33, Banská Bystrica

5€

Úvodná prednáška Zvolen

26.2.2020 od 17:00 do 18:00

DANsE, J.Bánika 4, Zvolen / Objekt - Preskoč/ 

5€

Úvodná prednáška Banská Bystrica

27.2.2020 od 17:00 do 18:00

Benar, Nad Plážou 33, Banská Bystrica 

5€

8 týždňový KOMPLETNÝ KURZ - čo ťa čaká....

Možno stojíš pred veľkou výzvou v podobe vytvorenia nového bývania, alebo máš chuť na zmenu vo svojom dlhšie obývanom priestore. Počas jednotlivých stretnutí prejdeme postupne celým týmto procesom. Naučíš sa vidieť veci v nových súvislostiach. Všetko, čo sa ti teraz zdá ako náročná téma, do ktorej nemáš čas a šancu prenikať sa môže odrazu javiť ako zvládnuteľná téma, v ktorej si dokonca môžeš vedome vyberať podľa svojich potrieb. Svoj priestor uvidíš očami dizajnéra a to nielen v práci s materiálmi, ale aj logikou a ergonómiou. Výhodou opakovaných pravidelných stretnutí je tematická kontinuita a rýchle napredovanie s viditeľným výsledkom za krátke časové obdobie. Absolvovaním všetkých stretnutí získavaš celistvé informácie a reálne viditeľné výsledky.

Uzatvorená skupina vytvára veľmi podporné prostredie, ktoré je samo o sebe motivačné. Priestor pre dôveru, zdieľanie a priateľstvá je samozrejmosťou. Vytvára sa čas aj pre individuálne požiadavky.

Už po prvých stretnutiach môžeš vidieť výrazný posun vo vnímaní vonkajšieho prostredia a spôsobe tvojho uvažovania.

Každé stretnutie trvá 2 hodiny a celkovo je ich osem.

Pokiaľ stretnutia prebiehajú v iných mestách ako v Banskej Bystrici, môže sa cena líšiť podľa ďalších vzniknutých nákladov. 

Minimálny počet záväzne prihlásených účastníkov, ako podmienka usporiadania stretnutia, je určený usporiadateľmi. 

CIEĽ KURZU:

Cieľom kurzu je spoznanie a osvojenie jednoduchých súvislostí a princípov pri zariaďovaní, schopnosť vnímať svoj priestor a vedieť ho vhodne harmonizovať. Už nikdy nebudeš potrebovať podobný kurz a ani nikoho rady. Všetky informácie sú trvalé a to, čo sa tu naučíš, ti už nikdy nikto nevezme. Vždy a všade to už budeš vedieť použiť. Zmení to tvoj doterajší pohľad na osobný priestor.

OBSAH KURZU:

Kurz ťa prevedie nasledovnými témami: Začneme momentálnym stavom priestoru v ktorom bývaš a tvojou motiváciou pre zmenu, alebo pre vytvorenie nového domova. Dotkneme sa investícií a reálneho časového priebehu v našich podmienkach. Naučíme sa čítať pôdorys a uvidieť ho očami dizajnéra. Povieme si o zónovaní priestoru a o funkčnosti a emócii jednotlivých častí. Nájdeme "nosný nápad" a pomocou informácií o typológii interiérov si nájdeš "ten svoj" a "svoje" materiálové prevedenie. Spojíš to, v čom sa cítiš dobre s celkovým štýlom a konečnou atmosférou priestoru. Dozvieš sa o možnostiach zariaďovacích prvkov a vyberieš si to, čo je pre teba vhodné. Tiež si zvolíš farby a porozumieš neviditeľnému, ale dôležitému prúdeniu energie. Nebude chýbať téma tvojho vzťahu k veciam a naučíš sa uvoľňovať zo svojho života nadbytočné. Potom príde na rad spôsob jednoduchého usporiadania pri rešpektovaní logiky používania a ergonómie, vždy so zameraním na konkrétnu časť domácnosti. Nahliadneš do nových prístupov v téme nepotrebných vecí, bezodpadovej domácnosti. Počas tohto procesu zistíš o sebe a svojom prostredí veľa nového a určite nebudú chýbať "AHA" momenty.

Spätná väzba od ľudí, ktorí rôznymi formami prešli týmto poznaním je, že sa im otvorilo nové vnímanie priestoru a že sú "zrazu" schopní uskutočniť premeny vo svojich príbytkoch bez akýchkoľvek rád zvonku, Že to jednoducho vedia a prestali vnímať tému tvorby a usporiadania domova ako tému "len" pre špecialistov. A vedia to už hocikedy. Je to trvalá schopnosť.

Tí, čo zvládali väčšie výzvy ako je napríklad stavba domu, kde je komunikácia s architektom nevyhnutná konštatovali, že ich schopnosť presne vedieť a pomenovať svoje potreby výrazne narástla absolvovaním kurzu. Stali sa pre svojich architektov dobre pripravenými klientmi. V spoločnej komunikácii sa už nevyskytovali vyjadrenia "čo ja viem?"...."neviem, poraďte mi"....."asi by to mohlo byť, ale nie som si istý/á" a podobne. Jednoducho sa stali plnohodnotnými parťákmi pri tvorbe ich domova.

Kurzy 2020

Kurz - Banská Bystrica

Od 10.3.2020 do 28.4.2020 vždy od 17:00 do 19:00

Miesto konania: Benar Banská Bystrica, Nad plážou 33

Cena kompletného kurzu je 149€. Ak potrebuješ vystaviť faktúru, kontaktuj ma do termínu uzávierky kurzu. Nie som platcom DPH.

Rezervuj si svoje miesto už teraz v rezervačnom kalendári. Prihlás sa do systému / vyplň meno a mobil - povinné údaje pre prihlásenie /, nájdi si pre teba vhodný termín a klikni "rezervuj". Ak to budeš chcieť do termínu uzávierky zmeniť, tak sa z termínu pokojne odhlás. Do termínu uzávierky potrebujem od teba platbu na mojom účte SK8911 0000 0000 261 047 2311 s tvojim menom a vybratým termínom / 1.deň kurzu / v tvare DDMM. Potom je už tvoja objednávka záväzná a nie je možné vrátenie peňazí. Možné je už len poslať za seba náhradníka. Ďakujem, že tomu rozumieš.

Kurz - Zvolen 

Od 11.3.2020 do 29.4.2020 vždy od 17:00 do 19:00

Miesto konania: Preskoč, Zvolen

Cena kompletného kurzu je 149€.  Ak potrebuješ vystaviť faktúru, kontaktuj ma do termínu uzávierky kurzu. Nie som platcom DPH.

Rezervuj si svoje miesto už teraz v rezervačnom kalendári. Prihlás sa do systému / vyplň meno a mobil - povinné údaje pre prihlásenie /, nájdi si pre teba vhodný termín a klikni "rezervuj". Ak to budeš chcieť do termínu uzávierky zmeniť, tak sa z termínu pokojne odhlás. 

Do termínu uzávierky potrebujem od teba platbu na mojom účte SK8911 0000 0000 261 047 2311 s tvojim menom a vybratým termínom / 1.deň kurzu / v tvare DDMM. Potom je už tvoja objednávka záväzná a nie je možné vrátenie peňazí. Možné je už len poslať za seba náhradníka. Ďakujem, že tomu rozumieš.