3 dňový kurz Banská Štiavnica

3 dňový kurz spojený s relaxáciou - Banská Štiavnica 2022

1. termín - máj     kurz základný - v príprave


uzávierka účasti je približne mesiac pred termínom konkrétneho kurzu - viac v rezervačnom kalendári v spodnej časti 

Pár viet o tom, kde ťa pozývam a prečo.

Kurz začína vo štvrtok o 14:00 a končí v nedeľu o 13:00. Budeš bývať v príjemnej dvojposteľovej izbe s kúpeľňou. O celodennú, prevažne vegetariánsku stravu sa ti postarám. Pobyt bude v lone krásnej prírody s jazerom, ktorá v každom termíne ponúkne niečo extra. Program ti pripravím tak, aby zostal priestor na príjemné rána, obedný relaxačný čas "horebruškom" :) a tiež večerný relax podľa tvojho výberu. Ak zostaneš v penzióne, môžeš využiť sauny alebo jacuzzi pod holým nebom - v noci krásny zážitok. Kúpanie v jazere - podľa tvojich možností - celoročne :). Super cesty na beh a prechádzky.....atď. Do mesta s osobitnou atmosférou je to pešo cca 15 minút. Pri troche šťastia zažiješ dobrý koncert. Bude ti ľúto, keď príde nedeľa a budeš musieť opustiť tento raj :).

Cieľom kurzu  je spoznanie a osvojenie jednoduchých súvislostí a princípov pri zariaďovaní, schopnosť vnímať svoj priestor a vedieť ho vhodne harmonizovať.  Už nebudeš potrebovať podobný kurz a ani nikoho rady :) . Všetky informácie sú trvalé a to, čo sa tu naučíš, ti už nikdy nikto nevezme. Vždy a všade to už budeš vedieť použiť. Zmení to tvoj doterajší pohľad na osobný priestor.

Kurz ťa prevedie nasledovnými témami: Začneme momentálnym stavom priestoru v ktorom bývaš a tvojou motiváciou pre zmenu, alebo pre vytvorenie nového domova. Dotkneme sa investícií a reálneho časového priebehu v našich podmienkach. Naučíme sa čítať pôdorys a uvidieť ho očami dizajnéra. Povieme si o zónovaní priestoru a o funkčnosti a emócii jednotlivých častí. Nájdeme "nosný nápad" a pomocou informácií o typológii interiérov si nájdeš "ten svoj" a "svoje" materiálové prevedenie. Spojíš to, v čom sa cítiš dobre s celkovým štýlom a konečnou atmosférou priestoru. Dozvieš sa o možnostiach zariaďovacích prvkov a vyberieš si to, čo je pre teba vhodné.  Tiež si zvolíš farby a porozumieš neviditeľnému, ale dôležitému prúdeniu energie. Nebude chýbať téma tvojho vzťahu k veciam a naučíš sa uvoľňovať zo svojho života nadbytočné. Potom príde na rad spôsob jednoduchého usporiadania pri rešpektovaní frekvencie používania a ergonómie, vždy so zameraním na konkrétnu časť domácnosti. Nahliadneš do nových prístupov v téme nepotrebných vecí, bezodpadovej domácnosti. Počas tohto procesu zistíš o sebe a svojom prostredí veľa nového a určite nebudú chýbať "AHA" momenty.

Spätná väzba od ľudí, ktorí rôznymi formami prešli týmto poznaním konštatuje, že sa im otvorilo nové vnímanie priestoru a že sú "zrazu" schopní uskutočniť premeny vo svojich príbytkoch bez akýchkoľvek rád zvonku, Že to jednoducho vedia a prestali vnímať tému tvorby a usporiadania domova ako tému "len" pre špecialistov. Vedia to už hocikedy. Je to trvalá schopnosť. 

Tí, čo zvládali väčšie výzvy ako je napríklad stavba domu, kde je komunikácia s architektom nevyhnutná konštatovali, že ich schopnosť presne vedieť a pomenovať svoje potreby výrazne narástla absolvovaním kurzu. Stali sa pre svojich architektov dobre pripravenými klientmi. V spoločnej komunikácii sa už nevyskytovali vyjadrenia "čo ja viem?"...."neviem, poraďte mi"....."asi by to mohlo byť, ale nie som si istý/á" a podobne. Jednoducho sa stali plnohodnotnými parťákmi pri tvorbe ich domova.

Cena kurzu je 289€ pre jedného účastníka. Tvorí ju cena kurzu - 149€, cena stravy na 3 dni -50€ a cena ubytovania 90€ na 3 noci. Ak potrebuješ vystaviť faktúru, kontaktuj ma a ja ti ju pripravím do termínu uzávierky kurzu. Nie som platcom DPH.

TERMÍNY:

Penzión je "na roztrhanie". Vzhľadom k tomu, že mám protekciu u majiteľa :), dostala som niekoľko termínov na rok 2022. Ak sa ti nejaký pozdáva, rezervuj si svoje miesto už teraz v rezervačnom kalendári. Prihlás sa do systému / vyplň povinné údaje pre prihlásenie /, nájdi si pre teba vhodný termín a klikni "rezervuj". Ak to budeš chcieť do termínu uzávierky zmeniť, tak sa z termínu pokojne odhlás. Do termínu uzávierky potrebujem od teba platbu na mojom účte SK8911 0000 0000 261 047 2311 s tvojim menom a vybratým termínom / 1.deň kurzu / v tvare DDMM. Potom je už tvoja objednávka záväzná, lebo ja od tohto dňa spustím celý proces objednania služieb a preto nie je možné vrátenie peňazí. Možné je už len poslať za seba náhradníka. Ďakujem, že tomu rozumieš.

Priestor pre tvoj skvelý pocit.

Realita je ešte krajšia....

Atmosféru zachytil Peter W. Haas