ZÍSKAJ S NAMI PREDSTAVU O SVOJOM INTERIÉRI 
  DOMOV S DUŠOU 

            Navrhujeme a tvoríme miesto pre život
                                                             ... do posledného detailu.

ABY VŠETKO PREBEHLO NAOZAJ TAK, AKO CHCEŠ... 

Áno, vieme ako to vyzerá. Akoby nestačilo, že je to všetko okolo obstarania drahé, ešte mám platiť aj za návrh. Asi by bolo dobré mať ho, ale neviem, neviem....hádam si tých pár kusov nábytku rozhodím aj sám a za ušetrené si kúpim niečo potrebnejšie. Veď už mám aj tak toľko výdavkov, ako nikdy predtým.

Áno, dá sa to zvládnuť aj takto. My si radi počkáme, kým si túto skúsenosť zažiješ. 

80% takto uvažujúcich klientov priznalo, že by to už nabudúce robili inak. Že sumu za návrh prerobili niekoľkonásobne mylnými rozhodnutiami a ich nápravami. Že ich to celé dielo stálo neskutočne veľa, ale nie je to celkom podľa ich predstáv. Že diskusia, plánovanie a ladenie detailov vo fáze počítačového návrhu má nevyčísliteľnú hodnotu  /ako finančne vyčísliť vašu schopnosť vyriešiť, rýchlo a správne sa rozhodovať, keď sa otázky sypú z každej strany?/ Keby len boli vedeli.....

20% sa len nepriznalo...

Skúsená a spoľahlivá firma, akou je BENAR,

sa pozná aj podľa toho, ako dlho pôsobí na trhu. Je mnoho firiem, ktoré na trhu zasvietia a do troch rokov už o nich nikto nevie. Firma, ako živá štruktúra, sa rokmi obrusuje, tvaruje, vždy reaguje na dynamické zmeny a zbiera skúsenosti. Tento turbulentný a náročný proces nie je jednoduché ustáť, ale keď sa to podarí, je to skvelé pre všetky strany. Či už pre vás, ako našich klientov, či pre nás, ako ľudí, ktorí to celé tvoria. Je to už 11 rokov, čo firma BENAR prišla v roku 2007 so službou kompletného grafického spracovania a realizovania interiérov. Bolo to v čase, keď ešte takmer nikto túto službu na Slovensku neponúkal. Prešlo pár rokov a situácia je úplne iná. Všetci, ktorí riešia osobný, alebo verejný interiér, považujú za absolútnu samozrejmosť kvalitné 3D spracovanie budúceho interiéru v realizovateľnej podobe, technické výkresy, dohľad a kooperáciu s architektom, stavebným dozorom. To všetko pre hladký priebeh uskutočnenia svojho sna, potreby bývať, či podnikať bez zbytočných zdržaní, sklamaní, omylov a výdavkov navyše. Túto službu sme do dnešného dňa poskytli viac než 500 klientom a mnohí z nich ju využili aj viackrát. Videli sme veľa šťastných tvárí a vďačných ľudí. Vtedy vieme, že naša práca má význam. Od roku 2011 sme sa stali výhradným celoslovenským dodávateľom dentálneho nábytku českej firmy Klier nábytek, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov a tiež regionálnym zastúpením slovenského výrobcu sedacích súprav Domark so sídlom v Žiline.

ING. HENRIETA FLEISCHHACKEROVÁ

Majiteľka a zakladateľka fi BENAR

Mám rada prirodzenosť a úprimnosť. Pravdivosť je pre mňa základný kameň všetkého. Neskutočnú atraktívnosť má pre mňa všetko nové, nepoznané a nadčasové. Stále sa obzerám, čo nové treba priniesť. Keď sa potom začnú myšlienky a nápady doslova sypať, mám našťastie okolo seba skvelých ľudí, ktorí to so mnou zvládajú a realizujú. Som im všetkým za to nesmierne vďačná a vážim si to.

Moja veľká vďačnosť patrí všetkým, teda aj tým, ktorí so mnou spolupracovali v minulosti, pomáhali mi skladať mozaiku BENAR a teraz už vedú svoje úspešné firmy. Teším sa, že som mohla byť súčasťou ich cesty a že naďalej potvrdzujú svoju životaschopnosť.

Rada vám  formou stránky predstavujem celý náš projekt, kde sa firma BENAR za tie roky transformovala a tím ľudí - kolegov a priateľov v jednej osobe, ktorí sa rozhodli so mnou spolupracovať a tak podporiť moje vízie. ĎAKUJEM

AJ VĎAKA SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM SME TO, ČO SME

ĎAKUJEME

DL INTERIER s.r.o.

Nábytok na mieru, v ktorom sa spája kvalita, krása a cit.