VÁŠ NÁZOR NÁS FORMUJERenáta Pukanová

Dňa 22.augusta 2018, Bratislava

So spoločnosťou Benar sa mi pri grafickom návrhu interiéru bytu spolupracovalo veľmi dobre najmä vďaka profesionalite, flexibilnom prístupe a spoľahlivosti všetkých zúčastnených. Peter Tuček mi pomohol v nasmerovaní jednak celkového vyhľadu interiéru ale aj v zladení jeho detailov a vďaka jeho praktickým radám sme sa po ceste k výsledku nestrácali a čas venovaný projektu bol kvalitne využitý. 

MUDr. Crkoňová

Zubná ambulancia Lednické Rovné

Dňa 11. februára 2018

Dobrý večer. Touto cestou by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za Vaše návrhy. V ambulanciách sa mne aj mojim kolegyniam veľmi dobre pracuje a teší nás, že sa priestory páčia aj pacientom. Ešte raz vďaka.  Crkoňová.

Jana Lengyelová

Dňa 15.august 2016 Bratislava

Rada by som vás všetkých pozdravila a ešte raz takto vyjadrila svoju maximálnu spokojnosť s celým priebehom našej spolupráce. Zo začiatku som si chcela svoj interiér zariadiť sama, ale keď som sa začala zamotávať, padlo rozhodnutie dať to do rúk odborníkom. Teraz konštatujem, že to bolo to najlepšie, čo som mohla urobiť. Ďaleko to presiahlo moju predstavu o tom, čo je potrebné vyriešiť a hlavne ako to vyriešiť. Som veľmi rada, že som to riešila práve s vami. Profesionalita a ľudskosť je to, čo sa v spolupráci s vami dialo počas celej našej spolupráce a chcem vám za to špeciálne poďakovať, pretože sa s tým človek hocikde nestretne. Vaše návrhy sme dodržali a musíme skonštatovať, že sa nám býva veľmi dobre a často si uvedomujem, že aké je praktické mať niečo práve tam, kde ste to navrhli. Vtedy vždy pocítim vďačnosť a spokojnosť s mojim rozhodnutím riešiť môj domov s vami. Ešte raz ďakujem a v budúcnosti sa na vás zase rada obrátim a budem vás všade doporučovať. Prajem vám veľa takých spokojných klientov, ako som bola ja. S pozdravom Lengyelová.

Andrea Snopková

Konateľka Dental Lady s.r.o. Banská Bystrica

Dňa 20.februára 2016

Vážený pán Klier, veľmi rada Vám napíšem pár riadkov hodnotenia, ak to pomôže Vašej práci, lebo mne Váš nábytok denne pomáha uľahčovať prácu.

Môj názor : So značkou medicínskeho nábytku KLIER som sa stretla prvý krát u architektky Ing. Fleischhackerovej v spoločnosti Benar s.r.o., ktorú som poprosila o odborné poradenstvo pri návrhu mojej ambulancie dentálnej hygieny. Ona bola prvá, ktorá ma upozornila na ergonomické riešenia tohto nábytku, či už zabudované dávkovače rukavíc, jednorázových utierok na ruky, pohárikov, alebo elektrické zásuvky v spodnej časti horných skriniek nábytku, otváranie smetného koša dotykom kolena ( denne využívam niekoľkokrát pri odhadzovaní kontaminovaných rukavíc alebo iného infekčného odpadu ). Moja mylná predstava o farbách na nábytku bola veľmi obmedzená. Na moje veľké prekvapenie sme zvolili dizajn ambulancie v odtieňoch dreva a poskladali skrinky, úložné zásuvky, asistenčný stolík, dokonca pracovný stôl, kontajnery pre kartotéky a všetko v jednom odtieni. Denne sú moji klienti - pacienti prekvapení príjemnou kombináciou dreva v ambulancii so stomatologickým kreslom. Napriek tomu je všetko dezinfikovateľné a povrch sa ľahko udržuje. Zatiaľ objavujem len výhody tohto nábytku : ergonómia, funkčnosť, jednoduché otváranie...a hlavne estetika. Verím, že vydrží pri mojej práci minimálne 20 rokov.

S pozdravom spokojná zákazníčka Andrea Snopková- diplomovaná dentálna hygienička, konateľka Dental Lady s.r.o., www.dental-lady.sk

MUDr.Blatná

Zubná ambulancia Bratislava

Dňa 31. januára 2018

Odpovedám Vám na sprostredkovaný mail cez p. Fleischhackerovú, a chcem sa touto cestou poďakovať Vám, ako dodávateľovi ale aj p. Fleischhackerovej ,ako sprostredkovateľovi za vysoko profesionálny prístup a kvalitnú a peknú prácu pri renovácii nábytku v našej ambulancii. Pozitívne referencie od našich klientov-pacientov a príjemný pocit práce v peknom prostredí nám dodáva chuť a energiu do ďalšej práce. Prajem Vám tiež veľa zdravia a úspechov v nastávajúcom roku a ďalších spokojných klientov . S pozdravom Dr. Blatná