Pobyty

Relaxačný víkendový pobyt v Banskej Štiavnici

Termín - 15.-17. september 2023  - prihlasovanie uzavreté

Témy kurzu:

- Ako vidieť svoj priestor očami architekta

- Prehľadná a zrozumiteľná domácnosť

- Vzdušný a usporiadaný šatník

Prihlasovanie v rezervačnom kalendári v termíne uzávierky 15.8.2023

uzávierka prihlasovania 15.8.2023, cena 159€ / ubytovanie 64€, kurz 95€ , bez stravy/ max. počet účastníkov 8, všetky potrebné usmernenia posielam mailom dva týždne pred termínom

Do termínu uzávierky uhraď platbu na účet SK8911 0000 0000 261 047 2311 s tvojim menom. Faktúru vystavím dopredu na základe požiadavky zaslanej mailom spolu s fakturačnými údajmi. Potom tomto termíne je už tvoja objednávka záväzná a nie je možné vrátenie peňazí. Môžeš za seba poslať len náhradníka, lebo od tohto termínu vzniknú moje záväzky k tretím stranám.

Miesto: Penzión Sad nad Klingerom, Klinger 8, Banská Štiavnica/ na stránke penziónu pozri dopredu navigačné video, pretože sme v oblasti slabých signálov/

Pár viet o tom, prečo ťa pozývam do nášho penziónu.

Cieľom nášho stretnutia je spoznanie a osvojenie jednoduchých súvislostí a princípov pri zariaďovaní, schopnosť vnímať svoj priestor a vedieť ho vhodne naladiť pre tvoje potreby. Všetky informácie sú trvalé a použiteľné v reálnom živote. Získaš nový pohľad na tvoj osobný priestor.

Stretneme sa v piatok o 16:00 a končíme v nedeľu o 13:00. Budeš bývať v našom penzióne v príjemnej dvojposteľovej izbe s kúpeľňou. 

Pobyt bude bez stravy, ale je tu výborne vybavená kuchyňa, kde si môžeš niečo pripraviť, prípadne si niečo objednáš. Budeme v lone krásnej prírody s jazerom, ktorá v každom termíne ponúka niečo extra. 

Program je pripravený tak, aby zostal priestor na príjemné rána, obedný oddychový čas a tiež večerný relax podľa tvojho výberu. Ak zostaneš v penzióne, môžeš využiť sauny alebo jacuzzi pod holým nebom, čo je hlavne v noci krásny zážitok. 

Kúpanie v jazere - podľa tvojich možností - celoročne :). Veľa možností na beh a prechádzky.....atď. Do mesta s osobitnou atmosférou je to pešo cca 15 minút. Pri troche šťastia zažiješ dobrý koncert. Bude ti ľúto, keď príde nedeľa a budeš musieť opustiť tento raj :)..

Viac o penzióne: www.sadnadklingerom.sk

Priestor pre tvoj skvelý pocit. Realita je ešte krajšia....

Atmosféru zachytil Peter W. Haas